Adoptujte na dálku!

Postup je jednoduchý! Udělejte několik snadných kroků a pomozte konkrétnímu dítěti v jeho vzdělávání.

PODPOŘTE STUDENTY Z INDIE A AFRIKY!

Chtěl/-a bych podporovat ve vzdělání malého žáčka, ve vaší nabídce však převládají starší studenti. Proč bych měl/-a věnovat svou podporu jim?

Studenti zapojení do Adopce na dálku® pocházejí ze sociálně slabých rodin. Navzdory jejich nevýhodné startovací pozici se mezi nimi najdou i opravdu nadaní mladí lidé. V naší databázi naleznete ty z nich, kteří přišli o svého dárce, a kteří bez pomoci zvenčí nebudou moci svá studia dokončit. Dosažení vyššího vzdělání má přitom vliv nejen na samotného absolventa, ale i na rozvoj celého regionu, v němž žije.

… a několik důvodů, proč PODPOŘIT STUDENTY navíc:

  • podpora studentů trvá kratší dobu
  • pravděpodobnost, že absolvují svá studia úspěšně, je vyšší
  • jejich podpora začíná na 410 korunách měsíčně

Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    (17)    18    19    20    21    

V databázi máme 83 dětí z Indie, 42 dětí z Ugandy, 52 dětí ze Zambie, 29 dětí z Běloruska.

Výběr země:   pohlaví:   věková kategorie:   ostatní:

Vašemu dotazu odpovídá 206 dětí z databáze.
Pavar Rohit

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 8
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: Govt. Primary School
Chce být: Policista
Zájmy: Hry
O dítěti: Rohit je prostý, ale opravdu telentovaný v mnoha různých oblastech. Naučil se hrát na indický hudební nástroj Tabalu. Chodí pravidelně na výuku a dělá denně domácí úkoly. Rád pomáhá druhým a je velmi laskavý. Je sice trochu hravý, ale své školní povinnosti si plní vždycky včas. Moc si přeje jednou podporovat své rodiče tak, jak oni podporují jej. Jeho přístup k životu je velmi milující a laskavý.
Poznámky: Rohitova rodina je hluboce věřící a jsou to těžce pracující lidé. Jeho otec tvrdě pracuje za denní mzdu a snaží se ze všech svých sil. Podporuje své děti ve vzdělání, jak může. V tuto chvíli je pro něj velikou zátěží zajistit vzdělání pro všechny své děti a zároveň se postarat také o rodinu. Rohitova matka je laskavá žena a má velmi ráda farnost, místní kněží a sestry. Je velice hodná ke svým dětem a předává jim morální a životní hodnoty. Proto žádáme o podporu pro Rohita.
     

Karkyala Arun

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 8
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: Govt. Primary School
Chce být: idič
Zájmy: Rád hraje na hudební nástroj Tabalu
O dítěti: Arun je prosté, ale velice talentované dítě, například ve zpěvu, hraní na indický hudební nástroj Tabalu a další. Chodí pravidelně na výuku a dělá denně domácí úkoly. Je velmi čistotný a disciplinovaný. Je trochu hravý, ale přesto plní své školní povinnosti vždy včas. Až dosáhne dobrého vzdělání, přeje si podporovat své rodiče.
Poznámky: Arun pochází z chudé rodiny a jeho otec pracuje za denní mzdu, matka je ženou v domácnosti. Rodina nic nevlastní. Vydělávají velmi málo a s tím musí uživit rodinu a zajistit vzdělání pro děti. Je to pro ně velmi obtížné, ale nemají jinou možnost. Otec má velký zájem o vzdělání dětí v soukromé škole ve městě, ale je zde velký problém s financováním.
     

Methre Sharon

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 8
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: Govt. Primary School
Chce být: Policista
Zájmy: Má rád sledování televize a hraní her
O dítěti: Sharon je prostý a zajímavý student. Je velmi zvídavý, aktivní a živý. Jeho rodiče i sestry jej mají velmi rádi. Vždy si užívá jejich společnosti. Je také velmi oceňován učitely ve škole pro svou pořádnost a disciplinovanost. Je vždy vlídný a usměvavý. Doufáme v jeho zářnou budoucnost v dalších letech.
Poznámky: Rodina Sharona věří v Boha. Jeho otec je řidičem traktoru, pro svou rodinu pracuje opravdu velmi těžce. Řídí traktor pro majitele půdy a dostává za to denní mzdu. Má samozřejmě pravidelnou práci, ale za minimální mzdu. Je to upřímný muž, miluje všechny svoje děti a chce, aby si mohly splnit přání, která v životě mají. Sharonova matka je prostá žena, která předává dětem opravdu správné hodnoty. Vaše podpora jim může dát naději.
     

Gumme David

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 8
Rodiče: oba sourozenci: 4    
Škola: Govt. Primary School
Chce být: Policista
Zájmy: Sledování televize a ochota pomáhat druhým
O dítěti: David je prosté dítě talentované na mnoho věcí, například na zpěv, tanec a další. Chodí pravidelně do školy a dělá denně domácí úkoly. Je velmi čistotný a disciplinovaný. Je hravý, ale své pravidelné školní povinnosti si plní vždy včas. Moc si přeje díky vzdělání v životě uspět a moci následně podporovat své rodiče.
Poznámky: Davidova rodina je prostá a velmi pozitivní. Rodina je bohabojná. Otec je těžce pracující muž a má přání, aby jeho děti uspěly v životě a postavily se na vlastní nohy. Je to však pro něj finančně náročné, ale stále vyvýjí snahu. Rodina je podporována ze strany faráře prostřednictvím návštěv, poradenství a morální podpory. Je to šťastná rodina. Nevlastní žádnou půdu, ani vlastní obchod. Děti se zdají být velmi chytré a inteligentní.
     

Meldoddi Isaac

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 7
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: Govt. Primary School
Chce být: Učitel
Zájmy: Hraní, sledování televize a četba
O dítěti: Isaac je prostý chlapec, denně usilovně pracuje ve škole i doma. Studuje na státní škole a velice se o studium zajímá. Chodí do školy pravidelně a opravdu hodně se snaží. Účastní se také aktivit, které škola organizuje. Má krásné vztahy se sestrami a s otcem, rodinu pravidelně navštěvuje. Máme ho moc rádi a věříme v jeho zářnou budoucnost.
Poznámky: Isaacovy rodiče jsou velmi zodpovědní a velice si přejí dobré vzdělání pro své děti. Snaží se vydělávat, jak nejlépe umí, proto, aby zajistili své děti a svou rodinu. Otec pracuje za denní minimální mzdu. Matka je v domácnosti, stará se o děti, podporuje je ve studiu a předává jim životní hodnoty. Jejich život je prostý, ale nadějný.
     

Wante Shalom

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 8
Rodiče: Matka, otec zemřel sourozenci: 1    
Škola: Sacred Heart Church School
Chce být: Podnikatel
Zájmy: Miluje hraní a četbu
O dítěti: Shalom je prosté dítě s mnoha zájmy týkajícími se vzdělání. Rád pravidelně navštěvuje výuku a dělá denně domácí úkoly. Je velmi čistotný a disciplinovaný. Je sice hravý, ale svoje školní povinnosti si plní včas. Rád tráví čas s kamarády ve škole. Je také přátelský.
Poznámky: Shalom pochází z chudé rodiny a nedávno ztratil otce kvůli špatnému zdraví. Nyní je jejich situace velmi zlá, matka musela začít chodit do práce, aby se postarala o rodinu. Pracuje v soukromé škole za mzdu, díky níž může alespoň základně uživit rodinu. Je to podnětná dáma motivující svoje děti. Situace je pro ni těžká, ale nemá jinou možnost.
     

Gaddore Shrusti

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: dívka věk: 8
Rodiče: oba sourozenci: 3    
Škola: Govt. Primary School
Chce být: Právnička
Zájmy: Tanec
O dítěti: Shrusti je prosté a okouzlující dítě v dospívajícím věku. Chodí pravidelně do školy a dělá úkoly a cvičení. Je také velmi poslušné dítě ve vztahu k učitelům a rovněž doma k rodičům. Pomáhá doma své matce a snaží se být poslušná vůči rodičům i svým blízkým. Je velmi laskavá a hodná ke kněžím a sestrám. Účastní se pravidelně církevních aktivit ve své vesnici. Máme ji rádi.
Poznámky: Rodina Shrusti je prostá a má bázeň vůči Bohu. Mají čtyři děti a snaží se vyrovnat se svou situací, jak nejlépe umí, zvláště se to týká vzdělání jejich dětí. Pracuje pouze otec za denní mzdus minimálním platem. Je pro něj opravdu velmi obtížné být hlavou rodiny, ale díky tomu, že jsou oba rodiče velice silně věřící, ví, že se o ně Bůh postará. Proto doporučujeme toto dítě podpořit.
     

Harge Akash

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 8
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: St. Augustine English Medium School
Chce být: V bankovnictví
Zájmy: etba
O dítěti: Akash je prostý a zajímavý student. I když je malý, je velmi temperamentní, aktivní a zvídavý. Jeho rodiče a bratři ho mají moc rádi. Užívá si vždy jejich společnosti. Učitelé ho oceňují pro jeho čistotnost a dobrou disciplínu. Je vždy přátelský a usměvavý. Doufáme v jeho zářnou budoucnost v dalších letech.
Poznámky: Otec rodiny je prostý muž, těžce pracující pro svou rodinu. Není příliš kvalifikovaný, a proto není schopen získat dobré zaměstnání v kanceláři, ačkoliv pracuje jako úředník v malé soukromé kanceláři. Má samozřejmě velký zájem o vzdělání, a proto Akash studuje na Anglické střední škole, která je velmi nákladná. Snaží se podporovat svého syna, jak nejlépe umí, ale v budoucnu to bude pro celou rodinu velkou zátěží. Proto žádáme o podporu pro Akashe.
     

Chalbalkar Steevan

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 8
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: Amar Jyothi Public School
Chce být: Právník
Zájmy: Sledování televize a hraní her
O dítěti: Steevan pochází z prosté rodiny a je velmi učenlivý, nyní studuje na Anglické střední škole. Je velmi aktivní a miluje učení a hraní si. Je pohotový a disciplinovaný. Také se rád účastní školních aktivit. I přes nízký věk je velmi horlivý a doufáme v jeho zářnou budoucnost v dalších letech.
Poznámky: Rodina Steevana je hluboce věřící a jsou to těžce pracující lidé. Otec pracuje za denní mzdu a snaží se pro svou rodinu, jak nejlépe umí. Je velice obětavý a podporuje své děti ve vzdělání, jak je to pro něj možné. V tuto chvíli je to však velmi obtížné a nákladné. Proto žádáme o podporu pro Steevana.
     

Malige Soundarya

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: dívka věk: 7
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: Govt. Primary School
Chce být: Policista
Zájmy: Miluje hraní a četbu
O dítěti: Soundarya vyrůstá v prosté a těžce pracující rodině. Její rodiče jsou pro ni skvělým příkladem, protože ji milují a podporují. Soundarya má ráda studium a chce získat lepší budoucnost. Je nezkažená ve všech ohledech a oceňovaná farářem ve vsi. Je velmi aktivní a studuje ve státní škole, pro studium má opravdu nadání. Chodí pravidelně do školy a také do kostela, ke kterému to má domu velmi blízko. Máme ji moc rádi.
Poznámky: Rodina Soundaryi je velmi respektovaná. Rodiče musí těžce pracovat pro zajištění a vzdělání svých dětí. Otec pracuje za denní mzdu. Nemá bohužel pravidelnou práci, ale občas nějakou najde, jsou však také období, kdy se mu ji najít nedaří. Nějakým způsobem se s životem snaží bojovat. Svoje děti velice miluje. Matka je milá žena, která motivuje svoje děti k učení a zajištění si své budoucnosti. Rodiče si přejí, aby se jejich děti učily v lepší škole.
     Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    (17)    18    19    20    21    

Další užitečné informace a odkazy:

Pokud máte jakékoli otázky týkající se Adopce na dálku®, prosíme, zavolejte nám na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00) nebo navštivte Často kladené dotazy.

Databáze dětí je aktualizována každý týden. Jestliže jste zde právě nenašli zemi, ve které byste vzdělání dítěte chtěli podpořit, sledujte, prosíme, pravidelně naše webové stránky. V případě, že hledaná oblast není opakovaně k dispozici, informujte se, prosíme, v naší kontaktní kanceláři na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00).