Adoptujte na dálku!

Postup je jednoduchý! Udělejte několik snadných kroků a pomozte konkrétnímu dítěti v jeho vzdělávání.

PODPOŘTE STUDENTY Z INDIE A AFRIKY!

Chtěl/-a bych podporovat ve vzdělání malého žáčka, ve vaší nabídce však převládají starší studenti. Proč bych měl/-a věnovat svou podporu jim?

Studenti zapojení do Adopce na dálku® pocházejí ze sociálně slabých rodin. Navzdory jejich nevýhodné startovací pozici se mezi nimi najdou i opravdu nadaní mladí lidé. V naší databázi naleznete ty z nich, kteří přišli o svého dárce, a kteří bez pomoci zvenčí nebudou moci svá studia dokončit. Dosažení vyššího vzdělání má přitom vliv nejen na samotného absolventa, ale i na rozvoj celého regionu, v němž žije.

… a několik důvodů, proč PODPOŘIT STUDENTY navíc:

  • podpora studentů trvá kratší dobu
  • pravděpodobnost, že absolvují svá studia úspěšně, je vyšší
  • jejich podpora začíná na 410 korunách měsíčně

Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    (12)    

V databázi máme 55 dětí z Indie, 36 dětí z Ugandy, 9 dětí ze Zambie, 15 dětí z Běloruska.

Výběr země:   pohlaví:   věková kategorie:   ostatní:

Vašemu dotazu odpovídá 115 dětí z databáze.
Naduvindoddi Banni

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 7
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: Holy cross primary School
Chce být: inženýrem
Zájmy: tanec
O dítěti: Banni je aktivní a energický chlapec. Ve škole se mu daří, má velmi dobrou paměť a se zaujetím se učí novým věcem. Má hodně kamarádů, se kterými si hraje o přestávkách.
Poznámky: Banniho rodiče nemají žádné vzdělání a na živobytí si vydělávají jako námezdní dělníci. Vzhledem k tomu, že nemají pravidelnou práci, nemohou našetřit na vzdělání svých dětí. Vše utratí na zajištění základních potřeb.
     

Vagge Hritik

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 7
Rodiče: oba sourozenci: 5    
Škola: Holy cross primary School
Chce být: policistou
Zájmy: hraní
O dítěti: Hrithik je jedním z dvojčat, je aktivní, chytrý a má hodně energie. Je si velmi blízký se svým bratrem a oba jsou neustále při sobě. Vyniká v psaní, je velmi vázaný na svou matku a poslouchá rodiče i učitele.
Poznámky: Hrithikova rodina má devět členů včetně babičky. Matka i otec jsou velmi pracovití, nicméně nezvládají se postarat o všechny členy domácnosti. Největší starostí rodičů je zajistit vzdělání svým dětem. Přáli by si, aby alespoň jedno nebo dvě děti získali dobré vzdělání, které by jim zajistilo lepší budoucnost.
     

Naduvindoddi Prashanth

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 6
Rodiče: oba sourozenci: 3    
Škola: Holy cross primary School
Chce být: učitelem
Zájmy: tanec
O dítěti: Prashanth je roztomilý a chytrý chlapec. Na první pohled je tichý, ve skutečnosti je však plný energie, aktivní a sem tam i pozlobí. Jeho rodiče ho nadevše milují. Rád chodí do školy, má dobrý prospěch a ve volném čase hraje hry a tráví čas s kamarády.
Poznámky: Prashanthovi rodiče tvrdě pracují, aby zajistili rodině živobytí. Jejich zaměstnání jim ale nezajišťuje dostatečný příjem, jelikož často nemají práci. Jsou rovněž nuceni cestovat za prací kvůli suchu. Jsou šťastní navzdory své chudobě. Usilují o to, aby se jejich dětem dostalo dobrého vzdělání
     

Nagure Harshith

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 7
Rodiče: oba sourozenci: 1    
Škola: Holy cross primary School
Chce být: doktorem
Zájmy: čtení
O dítěti: Harshith je chytrý a aktivní chlapec. Má dobrou paměť, zajímá se o studium a do školy chodí pravidelně. Již se naučil číst a psát a o přestávkách hraje hry a tráví čas se svými kamarády. Vyrůstá ve víře a lásce, respektuje své učitele a poslouchá rodiče.
Poznámky: Harshithovi rodiče pracují jako námezdní dělníci, nemají pravidelnou práci a tak ani stabilní příjem. Žijí ve vesnici, kde jsou lidé závislí především na zemědělství. V posledních letech farmáři bojují se suchem a bez deště nemají naději na žádný výdělek.
     

Jerpi Pankaj

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: chlapec věk: 7
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: Milagres Primary School
Chce být: policistou
Zájmy: hraní
O dítěti: Pankaj je chytrý a aktivní chlapec, plný života a zdravě sebevědomý. Rád chodí do školy, vyniká v psaní a čtení a je oblíbeny mezi vrstevníky. Hezky tancuje, rád hraje hry a miluje zvířata. Pravidelně chodí do kostela a modlí se.
Poznámky: Pankaj má dva mladší sourozence. Jeho rodiče pracují jako námezdní dělníci, vydělávají velmi málo a nemají žádný jiný zdroj příjmů. Jsou to velmi pracovití lidé. Pravidelně chodí do kostela a spolupracují při komunitních aktivitách. Pro své děti si přejí dobré vzdělání.
     Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    (12)    

Další užitečné informace a odkazy:

Pokud máte jakékoli otázky týkající se Adopce na dálku®, prosíme, zavolejte nám na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00) nebo navštivte Často kladené dotazy.

Databáze dětí je aktualizována každý týden. Jestliže jste zde právě nenašli zemi, ve které byste vzdělání dítěte chtěli podpořit, sledujte, prosíme, pravidelně naše webové stránky. V případě, že hledaná oblast není opakovaně k dispozici, informujte se, prosíme, v naší kontaktní kanceláři na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00).