Adoptujte na dálku!

Postup je jednoduchý! Udělejte několik snadných kroků a pomozte konkrétnímu dítěti v jeho vzdělávání.

Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    (12)    

V databázi máme 47 dětí z Indie, 32 dětí z Ugandy, 2 dětí ze Zambie, 31 dětí z Běloruska.

Výběr země:   pohlaví:   věková kategorie:   ostatní:

Vašemu dotazu odpovídá 112 dětí z databáze.
Jesvin Merline

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: dívka věk: 9
Rodiče: oba sourozenci: 0    
Škola: Padiyur Government School
Chce být: státní úřednicí
Zájmy: zpívání písniček
O dítěti: Jesvin Merline je ve škole aktivní a o svá stuia příkladně dbá. Nejvíce jí baví hodiny angličtiny, sní o kariéře statní úřednice. Ochotně pomáhá své mamince a volný čas tráví se svými přáteli.
Poznámky: Otec Jesvin Merline pracuje jako pomocný pracovník v místním obchodě s oblečením, denně pracuje více než dvanáct hodin. Nemají vlastní bydlení a většinu příjmu musí vynaložit na nájem. To, co zbyde sotva stačí na úhradu každodenních potřeb rodiny. Bez podpory by dívka nemohla studovat.
     

Matre Kriparani

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: dívka věk: 7
Rodiče: oba sourozenci: 4    
Škola: Holy cross primary School
Chce být: lékařkou
Zájmy: tanec
O dítěti: Kriparani letos byla přijata do první třídy základní školy. Je chytrá, snaží se na hodinách pozorně poslouchat učitele. Ve škole se učí čist a psát. Pečuje o svůj vzhled a své věci, je vždy pěkně upravená. Ráda chodí s rodiči a sourozenci do kostela a zúčastňuje se mší.
Poznámky: Kriparaniny rodiče pracují v zemědělství. Jejich oblast je však velmi často postihována suchem, a úroda bývá zničena. Jinou práci získat nemohou, jsou negramotní. Maminka začala pracovat jako sociální pracovnice. Její výdělek bohužel stačí pouze na jídlo a základní potřeby, momentálně nejsou schopni zajistit vzdělání svým pěti dětem.
     Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    (12)    

Další užitečné informace a odkazy:

Pokud máte jakékoli otázky týkající se Adopce na dálku®, prosíme, zavolejte nám na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00) nebo navštivte Často kladené dotazy.

Databáze dětí je aktualizována každý týden. Jestliže jste zde právě nenašli zemi, ve které byste vzdělání dítěte chtěli podpořit, sledujte, prosíme, pravidelně naše webové stránky. V případě, že hledaná oblast není opakovaně k dispozici, informujte se, prosíme, v naší kontaktní kanceláři na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00).