Adoptujte na dálku!

Postup je jednoduchý! Udělejte několik snadných kroků a pomozte konkrétnímu dítěti v jeho vzdělávání.

PODPOŘTE STUDENTY Z INDIE A AFRIKY!

Chtěl/-a bych podporovat ve vzdělání malého žáčka, ve vaší nabídce však převládají starší studenti. Proč bych měl/-a věnovat svou podporu jim?

Studenti zapojení do Adopce na dálku® pocházejí ze sociálně slabých rodin. Navzdory jejich nevýhodné startovací pozici se mezi nimi najdou i opravdu nadaní mladí lidé. V naší databázi naleznete ty z nich, kteří přišli o svého dárce, a kteří bez pomoci zvenčí nebudou moci svá studia dokončit. Dosažení vyššího vzdělání má přitom vliv nejen na samotného absolventa, ale i na rozvoj celého regionu, v němž žije.

… a několik důvodů, proč PODPOŘIT STUDENTY navíc:

  • podpora studentů trvá kratší dobu
  • pravděpodobnost, že absolvují svá studia úspěšně, je vyšší
  • jejich podpora začíná na 410 korunách měsíčně

Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    8    9    (10)    

V databázi máme 47 dětí z Indie, 18 dětí z Ugandy, 12 dětí ze Zambie, 15 dětí z Běloruska, 0 dětí z Konga.

Výběr země:   pohlaví:   věková kategorie:   ostatní:

Vašemu dotazu odpovídá 91 dětí z databáze.
Charles Jackuline

Stát: India  
Roční příspěvek: 4900 Kč pohlaví: dívka věk: 6
Rodiče: oba sourozenci: 0    
Škola: Government Primary school
Chce být: ještě neví
Zájmy: hraní
O dítěti: Jackuline je bystrá dívka. Je čtvrtá nejlepší z celé školy. Nejvíce ji baví všeobecné znalosti, ve kterých se opravdu velice rychle zdokonaluje. Taky je vždy nadšená do mimoškolních aktivit, kterých se může účastnit. Je společenská a má kolem sebe vždy alespoň malý hlouček kamarádů. Ve volném čase pomáhá doma mamince a pak běží ven, kde si hraje s kamarády.
Poznámky: Tatínek Jackuline pracuje jako námezdní dělník. Práci však dostává pouze zřídka. Maminka rovněž pracuje jako námezdní dělnice. Žijí v pronajatém domku spolu s prarodiči, o které se rodiče starají. Babička má rakovinu a musí pravidelně užívat léky. Výdělky rodičů nejsou dostatečné k uživení rodiny a zajištění kompletního vzdělání pro děti.
     Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    8    9    (10)    

Další užitečné informace a odkazy:

Pokud máte jakékoli otázky týkající se Adopce na dálku®, prosíme, zavolejte nám na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00) nebo navštivte Často kladené dotazy.

Databáze dětí je aktualizována každý týden. Jestliže jste zde právě nenašli zemi, ve které byste vzdělání dítěte chtěli podpořit, sledujte, prosíme, pravidelně naše webové stránky. V případě, že hledaná oblast není opakovaně k dispozici, informujte se, prosíme, v naší kontaktní kanceláři na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00).