Adoptujte na dálku!

Postup je jednoduchý! Udělejte několik snadných kroků a pomozte konkrétnímu dítěti v jeho vzdělávání.

Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    (8)    

V databázi máme 18 dětí z Indie, 32 dětí z Ugandy, 4 dětí ze Zambie, 18 dětí z Běloruska.

Výběr země:   pohlaví:   věková kategorie:   ostatní:

Vašemu dotazu odpovídá 72 dětí z databáze.
Valuevich Yaheni

Stát: Bělorusko  
Roční příspěvek: 6900 Kč pohlaví: chlapec věk: 9
Rodiče: oba sourozenci: 1    
Škola: ZŠ Lyntupy
Chce být: kuchařem
Zájmy: hry s přáteli
O dítěti: Ženja je velmi hodný a veselý chlapec. Je komunikativní, přátelský a má hodně přátel. Do školy chodí velmi rád a navštěvuje hodiny náboženství.
Poznámky: Ženja vyrůstá v úplné rodině, která bydlí na vesnici, pronajímá si rodinný dům a obdělává tam malou zahrádku. Rodina je pracovitá. Matka pracuje jako uklízečka, otec si nemůže najít trvalou práci, ale využívá jakoukoliv možnost, aby si našel přivýdělek: obdělává zahrady sousedům a pomáhá svým rodičům chovat dobytek. Ve volném čase se celá rodina dívá na televizní pořady. Do pravoslavného chrámu chodí o svátcích.
     
Finanční podpora programu Adopce na dálku v Bělorusku je zaměřena nejen na vzdělávání dětí, ale i na pomoc jejich sociálně slabým či jinak znevýhodněným rodinám. Svým zaměřením umožňuje úzký kontakt mezi dárcem a podporovaným dítětem/jeho rodinou.

Poznyak Aleksei

Stát: Bělorusko  
Roční příspěvek: 6900 Kč pohlaví: chlapec věk: 9
Rodiče: oba sourozenci: 2    
Škola: ZŠ č. 4 Postavy
Chce být: neví
Zájmy: kreslení
O dítěti: Aleksei je přátelský, důvěřivý, vyrovnaný, poslušný, laskavý a hodný chlapec. Miluje kreslení. Je snaživý a poctivý a ke studiu má zodpovědný vztah. Kvůli vrozeným zdravotním problémům je ale nucený studovat doma. Bohužel ale chlapcovi chybí komunikace s vrstevníky, chtěl by mít více přátel.
Poznámky: Alexei vyrůstá v početné rodině. Vychovává ho matka a nevlastní otec, který přijal chlapce jako svého vlastního syna a ve všem se mu snaží mu pomáhat. Rodina vynakládá hodně prostředků a sil na léčbu chlapce. Bere hornomální léky a jeho zdravotní stav se postupně zlepšuje. Celá rodina ráda jezdí za babičkou (matkou nevlastního otce). Letní prázdniny Alexei tráví právě u ní. Rádi všichni spolu chodí na vycházky: do lesa, do parku nebo k jezeru.
     
Finanční podpora programu Adopce na dálku v Bělorusku je zaměřena nejen na vzdělávání dětí, ale i na pomoc jejich sociálně slabým či jinak znevýhodněným rodinám. Svým zaměřením umožňuje úzký kontakt mezi dárcem a podporovaným dítětem/jeho rodinou.Strana číslo   1    2    3    4    5    6    7    (8)    

Další užitečné informace a odkazy:

Pokud máte jakékoli otázky týkající se Adopce na dálku®, prosíme, zavolejte nám na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00) nebo navštivte Často kladené dotazy.

Databáze dětí je aktualizována každý týden. Jestliže jste zde právě nenašli zemi, ve které byste vzdělání dítěte chtěli podpořit, sledujte, prosíme, pravidelně naše webové stránky. V případě, že hledaná oblast není opakovaně k dispozici, informujte se, prosíme, v naší kontaktní kanceláři na tel. č. 224 246 519 (po-čt 8.00–16.00).